
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4 111 281
Охолоджувач повітря Noveen MAC330 потужність 75Вт колір білий розміри 290х290х600мм
1 550 ₴
1 240 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Охолоджувач повітря Noveen MAC330
Забудьте про задушливе повітря та дискомфорт у спекотні дні! Охолоджувач повітря Noveen MAC330 — це компактне та функціональне рішення, яке забезпечить вам комфорт і свіжість у будь-який час. Насолоджуйтесь прохолодою та чистим повітрям без зайвих зусиль!
Головні переваги:- Компактний дизайн: Пристрій легко розмістити на столі, не займаючи багато місця.
- Енергоефективність: Живлення від USB дозволяє економити електроенергію та використовувати охолоджувач у будь-якому місці.
- Простота управління: Інтуїтивне управління дозволяє швидко налаштувати бажану швидкість потоку повітря.
- Регульований потік повітря: Рухомі решітки дозволяють направляти повітря вгору та вниз для максимального комфорту.
- Ефективне охолодження: Додавання холодної води або льоду забезпечує тривалий час роботи пристрою.
- LED-підсвітка: Створює затишну атмосферу та допомагає контролювати рівень води в резервуарі.
- Потужність: 75 Вт
- Розміри: 290 х 290 х 600 мм
- Живлення: USB (DC 5V 1.2A)
- Об'єм резервуара: 700 мл
Охолоджувач повітря Noveen MAC330, Інструкція по експлуатації
*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага порожнього | 0.8 кг |
| Час роботи | 8-12 годин годину |
| Довжина | 165 мм |
| Довжина кабелю | 1,5 м |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Прибор, кабель USB |
| Потужність | 7 Вт |
| Обсяг | 700 |
| Харчування | USB DC 5В, 1.5А |
| Розмір пакування | 188 х 155 x 170 мм |
| Витрата води | 0.07 куб. м/год |
| Режим роботи | 3 режими швидкості |
| Колір | Чорний |
| Крок ламелей | 10 мм |
- Ціна: 1 240 ₴









