
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2851 284
Ароматичні палички Hunter для відлякування комах 6шт
362,50 ₴
290 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ароматичні палички для відлякування комах Hunter, 6 шт
Палички, пропитані спеціальним складом репелентів, призначені для відлякування літаючих комах, таких як комарі, мошки і мухи в приміщенні. Основним компонентом активної речовини паличок є гераніол, відомий своєю ефективністю у відлякуванні комах. Для використання необхідно витягнути палички з коробки і розпакувати їх. Рекомендується використовувати палички (3 шт.) в приміщенні об'ємом 45 куб.м з відкритими вікнами (1 паличка приблизно на 15 куб.м). Якщо аромат занадто інтенсивний, можна використовувати меншу кількість паличок, або навпаки посилити його, додавши ще паличок. Ефект відлякування зберігається до 8 годин.*Увесь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hunter |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 86 г |
| Довжина | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна речовина | Гераніол — 1,81 г/100г; 0,04 г/шт |
| Час роботи | 8 годин годину |
| Діаметр | 6 мм |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | 1 упаковка (6шт) |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів, Від мошок, Від мух |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Розмір пакування | 260 х 80 х 30 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Відлякувач комах |
- Ціна: 290 ₴

