
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9831 294
Інсектицидна пастка Noveen IKN2050 липка папір 35 см
5 875 ₴
4 700 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інсектицидна ловушка Noveen IKN2050 клейка бумага 35 см
Забудьте про постійну боротьбу з комахами, які можуть зіпсувати вашу продукцію та створити незручності для клієнтів. Інсектицидна ловушка Noveen IKN2050 — це ідеальне рішення для ресторанів, пекарень та магазинів, яке забезпечує чистоту і безпеку вашого простору.
Головні переваги:- Ефективність: Ультрафіолетова лампа потужністю 7 Вт приваблює комах, забезпечуючи їх швидке знешкодження.
- Довговічність: Термін служби лампи до 20 000 годин, що зменшує необхідність у частій заміні.
- Простота заміни: Липкі вкладки легко замінюються, що дозволяє підтримувати пристрій у чистоті без зайвих зусиль.
- Безпека: Працює без хімічних речовин, що робить її безпечною для людей і навколишнього середовища.
- Сучасний дизайн: Сучасний вигляд пристрою гармонійно вписується в будь-який інтер'єр.
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Розміри: 35 см
- Площа дії: до 80 кв.м
- Потужність: 7 Вт
Інсектицидна ловушка Noveen IKN2050, інструкція з експлуатації, гарантійний талон.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від літаючих комах, Від метеликів/метеликів, Від мошок |
| Площа дії | 80 кв.м |
| Споживана потужність | 7 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 230 В |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2010 г |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 166 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Ресурс лампи | 20000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Комплектація | Прилад, кабель, липка вкладка — 2 шт., елементи кріплення |
| Матеріал | Неіржавка сталь INOX |
| Принцип дії | Ультрафіолетове світло і клейова поверхню |
| Розмір пакування | 255 х 415 х 183 мм |
| Витратні матеріали | Липкий вкладень ⁇ Ультрафіолетова лампа |
| Стан | Нове |
- Ціна: 4 700 ₴



