
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4 111 279
Вентилятор торшер з функцією обігріву Noveen F780 3 в 1 чорний 35 Вт
10 750 ₴
8 600 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор торшер з функцією обігріву Noveen F780 3 в 1 чорний 35 Вт
Забудьте про дискомфорт у вашому домі! Неприємна спека чи холод можуть зіпсувати будь-яку пору року. Вентилятор NOVEEN F780 X-LINE 3 в 1 вирішує цю проблему, поєднуючи в собі вентилятор, обігрівач і стильну торшерну лампу в одному пристрої.
Головні переваги:- Універсальність: поєднує три функції в одному пристрої — вентиляція, обігрів і освітлення.
- 12 режимів обдуву: дозволяє вибрати оптимальний потік повітря для максимального комфорту.
- 6 режимів обігріву: налаштовує температуру в приміщенні відповідно до ваших потреб.
- Керамічний нагрівальний елемент: забезпечує довговічність і ефективне збереження тепла.
- Функція повороту: рівномірно розподіляє повітря по приміщенню під кутом 60°, 90° або 120°.
- Потужність: 35 Вт
- Висота: 40 см, 68 см, 95 см
- Фільтр: HEPA12
- Кут повороту: 60°, 90°, 120°
- Таймер: 24 години
Вентилятор Noveen F780, пульт дистанційного управління, інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 18 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 950 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Регулювання висоти | Так |
| Таймер | Так |
| Кут повороту | 120 град. |
| Функція повороту | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляція без нагрівання | Да |
| Повітряний фільтр | Да |
| Висота установки | 400 / 680 / 950 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Індикатор роботи | Да |
| Індикатор температури | Да |
| Комплектація | Вентилятор у розібраному вигляді, пульт |
| Потужність обігріву | 1200 Вт |
| Розмір пакування | 390 х 450 х 398 мм |
| Режим роботи | 12 режимов обдува и 6 - обогрева |
| Тип нагрівального елемента | Керамічний |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
- Ціна: 8 600 ₴









