
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9821 302
Знищувач комах Vayox IKL-60W Pro Series потужність 60Вт колір чорний розміри 350мм
4 500 ₴
3 600 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знищувач комах Vayox IKL-60W Pro Series
Забудьте про постійну боротьбу з настирливими мухами та комарами, які заважають вам насолоджуватися комфортом у вашому домі чи на роботі. Знищувач комах Vayox IKL-60W Pro Series — це ідеальне рішення для створення чистого та безпечного середовища, позбавляючи вас від комах без зайвих зусиль.
Головні переваги:- Ефективність: Площа дії до 300 кв.м, в закритих приміщеннях — до 420 кв.м.
- Довговічні лампи: Три люмінесцентні лампи UVA з терміном служби до 8000 годин.
- Зручність у використанні: Знімний піддон для легкого видалення мертвих комах.
- Безпека: Не становить небезпеки для людини та продуктів харчування.
- Гнучкість установки: Можна встановити стаціонарно або повісити за допомогою ланцюга (67 см).
- Потужність: 60 Вт
- Колір: чорний
- Розміри: 350 мм
- Матеріал: міцний пластик, алюміній, металева сітка
- Електричний струм: 4000 В
У комплект входить:
- Знищувач комах Vayox IKL-60W Pro Series
- Три люмінесцентні лампи UVA (по 20 Вт)
- Ланцюг для підвішування (67 см)
*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vayox |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від літаючих комах, Від ос, Від метеликів/метеликів, Від мошок |
| Площа дії | 300 кв.м |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 230 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2880 г |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 655 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 3 шт. |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Ресурс лампи | 8000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Прилад, ланцюг для підвішування (67 см) |
| Напруга розряду | 4000 В |
| Розмір пакування | 290 х 660 х 100 мм |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 600 ₴





