
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9821 303
Унищувач комах Vayox IKL-300 Pro Series потужність 35Вт колір чорний розміри 300мм
4 250 ₴
3 400 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знищувач комах Vayox IKL-300 Pro Series
Втомилися від літаючих комах, які заважають насолоджуватися відпочинком? Забудьте про постійну боротьбу з комарами та мухами! Знищувач комах Vayox IKL-300 Pro Series стане вашим надійним помічником у створенні комфортної атмосфери в будь-якому приміщенні.
Головні переваги:- Ефективність: Знищує комарів, мух, молі та ос на площі до 120 кв.м.
- Довговічність: Лампи служать до 8000 годин, що забезпечує тривалий термін експлуатації.
- Безпека: Працює без хімічних речовин і запаху, безпечний для людей і тварин.
- Зручність: Знімний піддон для легкого очищення від мертвих комах.
- Простота використання: Кнопка Вкл./Викл. на бічній панелі для швидкого доступу.
- Матеріал: ABS пластик та алюміній
- Розміри: 300 мм
- Потужність: 35 Вт
- Площа дії: до 120 кв.м
- Термін служби ламп: 8000 годин
- Напруга: 2500 В
У знищувачі комах Vayox IKL-300 Pro Series ви знайдете:
- Знищувач комах Vayox IKL-300 Pro Series
- Цепочка для підвішування
- Інструкція з експлуатації
*Увесь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vayox |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від літаючих комах, Від ос, Від метеликів/метеликів, Від мошок |
| Площа дії | 120 кв.м |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електромагнітний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 230 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2370 г |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 555 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Ресурс лампи | 8000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Напруга розряду | 2500 В |
| Розмір пакування | 250 х 580 х 140 мм |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 400 ₴






