
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3521 297
Антимоскітна шляпа AG25 від сонця і комарів з сіткою захистом від комах колір бежевий розмір універсальний
462,50 ₴
370 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Антимоскітна шляпа AG25 від сонця і комарів з сіткою захистом від комах, колір бежевий, розмір універсальний
Забудьте про неприємні укуси комах і палюче сонце! Антимоскітна шляпа AG25 забезпечить надійний захист вашої шкіри обличчя та шиї, дозволяючи насолоджуватися відпочинком на природі без турбот.
Головні переваги:- Дві функції захисту: Широкі поля захищають від сонячних променів, а москитна сітка запобігає укусам комах.
- Комфортне провітрювання: Спеціальна сітка для провітрювання голови забезпечує комфорт навіть у спеку.
- Водостійкий матеріал: Виготовлена з нейлону, який захищає від вологи і швидко сохне.
- Індивідуальна регулювання: Два варіанти регулювання по периметру голови та підборіддю для ідеальної посадки.
- Захист від комах: Стягування в нижній частині сітки запобігає проникненню комах під шляпу.
- Матеріал: нейлон
- Колір: бежевий
- Розмір: універсальний
Антимоскітна шляпа AG25
*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкідника | Комарі, комахи, що літають, Мошки, Оси, Бджоли |
| Діаметр полів капелюха | 400 мм і 220 мм |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Матеріал | Нейлон |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Нове |
- Ціна: 370 ₴



