
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9831 306
Лампа від комах на сонячній батареї Vayox IKV-200 Den 20.
3 350 ₴
2 680 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа від комах на сонячній батареї Vayox IKV-200
Модель IKV-200 2 в 1 виконує одночасно функцію знищувача комах і стильного ліхтаря. Лампа працює від вбудованого літій-іонного акумулятора ємністю 4000 мАч, це забезпечить незалежність від точок електроживлення. Для його зарядки можна використовувати сонячну панель, просто встановивши пристрій на сонці на 4-8 годин, або, як альтернативу при відсутності сонця, використати кабель USB-C з адаптером 5 В 1А (в комплект не входить) протягом максимум 6 годин. Під час зарядки пристрою від сонячної панелі тричі загориться синя індикація і погасне, від мережі - миготіти синя індикація, після її завершення вона горить постійно. Пристрій може працювати безперервно навіть під час зарядки. При повністю зарядженому акумуляторі лампа здатна працювати 6 - 8 годин. Корпус пристрою має ступінь вологозахисту IPX4 і виконаний з ABS пластика і металу, що дозволить використовувати його всередині приміщень, під навісом і на відкритому просторі. Складна ручка дозволить легко переміщувати і підвісити пристрій. Рекомендована висота його установки 1 - 1,5 м. Завдяки ультрафіолетовій світлодіодній лампі відбувається ефективне привертання мух, молі, комарів на площі до 30 кв.м і їх подальше знищення розрядом на сітці з напругою 2000 В. При цьому споживання електроенергії складає всього 3 Вт. Очистку піддона від комах необхідно проводити 1 раз на тиждень. Для цього достатньо повернути піддон в нижній частині пристрою проти годинникової стрілки і викинути комах. Під час роботи пристрою не використовуються хімікати і не виділяються шкідливі речовини, тому він безпечний для людей, тварин і навколишнього середовища.*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vayox |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від літаючих комах, Від мошок, Від мух, Від комарів |
| Площа дії | 30 кв.м |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 900 г |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 4000 мАч |
| Час заряджання | 6 годин |
| Час роботи | 8 годин годину |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Прибор, кабель USB |
| Напруга на сітці | 2000 В |
| Розмір пакування | 250 х 215 х 150 мм |
| Роз'їзд | Type-C |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 2 680 ₴









