
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 347 137
Name_ua Den_20
2 000 ₴
1 600 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відлякувач тварин Garden Protector на сонячній батареї
Ультразвуковий відлякувач відганяє кішок, собак, гризунів, а також лисиць і оленів. Відлякувач тварин працює на сонячній батареї, не потребує підключення до електромережі. Пасивний інфрачервоний датчик (радіус дії 10 м). Вологостійкий корпус. Перед першим використанням пристрій необхідно зарядити на сонці. Відлякувач кішок, собак, гризунів є ефективним і простим у використанні. Його можна встановити на ніжці в саду або закріпити в будь-якому іншому зручному місці. Пристрій спрацьовує тоді, коли в радіусі дії датчика руху з'являється тварина. На 15 секунд увімкнеться ультразвук. Ультразвук не проходить через стіни і не впливає на тварин, що знаходяться в будинку. Також пристрій не впливає на птахів. Оцінити ефект від дії пристрою можна буде орієнтовно через 7-14 днів.*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verk Group |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність дії | 10 м |
| Наявність ІЧ-датчика | Так |
| Наявність динаміка | 1 |
| Площа дії | 85 кв.м |
| Сектор дії | 110 ° |
| Колір | Зелений |
| Загальні | |
| Вага | 150 г |
| Висота | 145 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 95 мм |
| Додаткове джерело живлення | Сонячні батареї |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Ni-Mh 4 х 2 / 3AA |
| Вид шкідника | Гризуни, Тварини, Кішки |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Прилад, збірна ніжка (32 см) |
| Матеріал | Корпус — ABS-пластик, ніжка — пластик |
| Наявність ІК-датчика руху | Да |
| Особливості | Працює на сонячній батареї, не вимагає проведення. Вологозахищений корпус. |
| Розмір пакування | 155 х 140 х 70 мм |
| Сонячний елемент | 90 х 70 мм |
| Стан | Нове |
| Частота | 25 - 61 кГц |
- Ціна: 1 600 ₴









