
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9824 431 299
Світлодіодна лампа LOL205F E27 3U захисна плівка 7 Вт
1 500 ₴
1 200 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа LOL205F E27 3U захисна плівка 7 Вт
Забудьте про проблеми з комахами у вашому домі! Світлодіодна лампа LOL205F 3U — це ідеальне рішення для інсектицидної ловушки, яке допоможе вам позбутися небажаних гостей без зайвих зусиль.
Головні переваги:- Ефективність: Спеціально розроблена для інсектицидної ловушки Noveen IKN2050, забезпечуючи надійний захист від комах.
- Довговічність: Світлодіодна технологія гарантує тривалий термін служби, що дозволяє зменшити витрати на заміну ламп.
- Зручність установки: Цоколь E27 дозволяє легко замінити лампу в будь-якій стандартній лампочці.
- Тип: Світлодіодна лампа
- Потужність: 7 Вт
- Цоколь: E27
- Довжина лампи з контактами: 200 мм
- Довжина лампи без контактів: 170 мм
Світлодіодна лампа LOL205F E27 3U у захисній плівці
*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | U-подібна |
| Цоколь | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Діаметр трубки | 10 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Кількість світлодіодів | 30 |
| Споживана потужність | 7 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 200 ₴
