
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9831 308
Лампа пастка для комах Noveen IKN905 потужність 35Вт колір білий розмір 300мм
612,50 ₴
490 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа-ловушка для насекомих Noveen IKN905
Забудьте про нічні укуси комарів та тривожний сон! Лампа-ловушка Noveen IKN905 — це ідеальне рішення для захисту вашого дому від комах без використання хімічних засобів. Насолоджуйтесь комфортом і спокоєм, знаючи, що ваше приміщення безпечне для вас і ваших домашніх тварин.
Головні переваги:- Безпека для здоров'я: Працює без хімічних речовин, що робить його безпечним для людей та домашніх тварин.
- Ефективне залучення комах: Ультрафіолетові світлодіоди (10 шт) ефективно приваблюють комарів, молі та мошок.
- Мультфункціональність: Може використовуватись як нічник, створюючи м'яке освітлення для комфортної атмосфери.
- Компактний дизайн: Практичний та стильний, підходить для будь-якого інтер'єру і може бути встановлений у будь-якому положенні.
- Широка площа дії: Охоплює площу до 30 кв.м, забезпечуючи захист у великих приміщеннях.
- Потужність: 35 Вт
- Колір: білий
- Розмір: 300 мм
- Споживання: 1 Вт
Лампа-ловушка Noveen IKN905, 3 липкі вкладки.
*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від літаючих комах, Від метеликів/метеликів, Від мошок |
| Площа дії | 30 кв.м |
| Споживана потужність | 1 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 230 В |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Кількість світлодіодів | 10 шт. |
| Комплектація | Прилад, липка вкладка — 3 шт. |
| Матеріал | ABS пластик |
| Принцип дії | Ультрафіолетове світло і клейова поверхню |
| Розмір | 94 х 66 х 79 мм |
| Розмір пакування | 125 х 105 х 75 мм |
| Стан | Нове |
- Ціна: 490 ₴



