
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 982 444
Унищувач комах Noveen IKN30 PRO потужність 35Вт
4 750 ₴
3 800 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знищувач комах Noveen IKN30 PRO потужність 35Вт
Забудьте про постійну боротьбу з літаючими комахами у вашому домі чи на робочому місці! Знищувач комах Noveen IKN30 PRO — це надійне рішення для створення комфортної та безпечної обстановки без хімікатів і шкідливих речовин.
Головні переваги:- Довговічність: Працює до 40 000 годин завдяки сучасним технологіям.
- Безпека: Повністю безпечний для людей і тварин, не використовує хімічні речовини.
- Ефективність: Привертає комах спеціальним UVA-світлом, що забезпечує високу ступінь ловлі.
- Зручність: Витягуваний лоток для легкого очищення від загиблих комах.
- Простота установки: Рекомендується установка на висоті 1,8-2 м для максимальної ефективності.
- Потужність: 35 Вт
- Площа дії: до 120 кв.м
- Напруга в мережі: 4000 В
- Тип лампи: люмінесцентна
Знищувач комах Noveen IKN30 PRO, інструкція з експлуатації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Площа дії | 120 кв.м |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2240 г |
| Висота | 265 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Ресурс лампи | 8000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Прилад, ланцюг для підвішування (55 см) |
| Напруга розряду | 4000 В |
| Розмір пакування | 595 х 145 х 310 мм |
| Стан | Нове |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
- Ціна: 3 800 ₴


