
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 484 046
Пастка для мух Fly Trap FT 001 з аттрактантом 250 г
400 ₴
320 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ловушка для мух Fly Trap FT 001 з аттрактантом 250 г
Втомилися від настирливих мух, які псують відпочинок на свіжому повітрі? Забудьте про хімічні засоби, які можуть зашкодити вам та вашим близьким. Ловушка для мух Fly Trap FT 001 — це безпечний і ефективний спосіб позбутися комах без зайвих клопотів.
Головні переваги:- Безпека: Ловушка не містить хімічних речовин і є безпечною для людей та домашніх тварин.
- Ефективність: Привертає мух запахом, гарантуючи їх швидке потрапляння в ловушку.
- Одноразове використання: Одна ловушка вміщує до 20 000 мух і активна протягом місяця.
- Простота активації: Просто додайте аттрактант і воду, і розмістіть на сонці на 1-2 дні.
- Ідеально для вулиці: Розміщуйте ловушку подалі від дому, щоб відволікати мух від вашого простору.
- Тип: Ловушка для мух
- Аттрактанти: 250 г
- Максимальна кількість мух: до 20 000
- Термін дії: 1 місяць
- Спосіб використання: одноразовий
Ловушка для мух Fly Trap FT 001, Аттрактант (250 г), Інструкція по застосуванню.
*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від літаючих комах |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна речовина | Ацетаміприд — 2,5% |
| Вид шкідника | Мухи, Слепни |
| Час дії | 30 днів |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Пакет-ловушка — 1 шт., атрактант — 1 шт. |
| Принцип дії | Пастка з приманкою |
| Стан | Нове |
| Тип комах | Літаючі комахи |
- Ціна: 320 ₴


