
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9824 431 316
УФ лампа Sylvania F15T8 BL368 15Вт чорна 1200мм
500 ₴
400 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УФ лампа Sylvania F15T8 BL368 15Вт чорна 1200мм
Забудьте про неприємності, пов'язані з комахами у вашому домі! Устали від постійної боротьби з літаючими шкідниками? УФ лампа Sylvania F15T8/BL368 стане вашим надійним помічником у знищенні комах, забезпечуючи ефективне рішення проблеми.
Головні переваги:- Ефективність: УФ лампа потужністю 15 Вт приваблює комах, забезпечуючи максимальну ефективність у боротьбі з ними.
- Довговічність: Лампа має тривалий термін служби, що дозволяє довго не турбуватися про заміну.
- Простота установки: Легко встановлюється в електричні знищувачі комах, що робить її використання максимально зручним.
- Компактні розміри: Довжина 450 мм з контактами та 436 мм без, що дозволяє використовувати лампу в різних пристроях.
- Потужність: 15 Вт
- Тип: UV-A лампа
- Довжина з контактами: 450 мм
- Довжина без контактів: 436 мм
УФ лампа Sylvania F15T8/BL368 15Вт
*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sylvania |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Стан | Нове |
| Тип ламп | Т8 / BL |
- Ціна: 400 ₴

