
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 347 415
Відлякувачі тварин BaseTech Нічний захист 2 штуки
1 625 ₴
1 300 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відлякувачі тварин BaseTech Нічний захист 2 штуки
Забудьте про переживання за безпеку вашого саду, городу або кемпінгу від нічних атак тварин. Наші відлякувачі BaseTech забезпечать надійний захист, дозволяючи вам спокійно насолоджуватися відпочинком на природі.
Головні переваги:- Автоматичне включення: Прилад активується з настанням темряви, що забезпечує цілодобову охорону.
- Ефективне відлякування: Світлові сигнали сприймаються тваринами як вогонь, що ефективно їх відлякує.
- Случайне мерехтіння: Запобігає звиканню тварин до сигналів, зберігаючи ефективність пристрою.
- Сонячна зарядка: Вдень прилад переходить у сплячий режим і заряджається від сонячної батареї, що забезпечує автономність.
- Водонепроникність: Клас захисту IP44 дозволяє використовувати пристрій в будь-яких погодних умовах.
- Дальність дії до 30 метрів: Забезпечує захист великих територій від небажаних тварин.
- Кількість в упаковці: 2 штуки
- Дальність дії: до 30 метрів
- Клас захисту: IP44
- Джерело живлення: сонячна батарея
Чіткий список того, що в коробці:
- 2 відлякувачі тварин BaseTech
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність дії | 30 м |
| Наявність ІЧ-датчика | Так |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 134 г |
| Висота | 82 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 85 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Напруга | 1.2 В |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Ni-Mh 1.2 В АА 400 мА·год |
| Вид шкідника | Білки, Тварини, Зайці, Куниці, Летючі миші, Оси |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Клас захисту | IP44 |
| Комплектація | Прилад — 2 шт. |
| Матеріал | ABS пластик, пластик |
| Потужність | 0,0096 Вт |
| Розмір пакування | 90 х 90 х 70 мм |
| Сонячна батарея | 2 В 50 мА |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 300 ₴







