
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4 111 144
Керамічний тепловентилятор Noveen PTC09 ПТК 2000Вт білий 25м2
1 800 ₴
1 440 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
name_ua
description_uaДоставка по всій Україні!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 18 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вентиляція без нагріву | Так |
| Датчик перекидання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Терморегулятор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.55 кг |
| Висота | 295 мм |
| Глибина | 162 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,4 м |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Прибір - 1 шт. |
| Харчування | 220-240 В, 50/60 Гц |
| Розмір пакування | 207 х 165 х 300 мм |
| Режим роботи | 1500 Вт, 750 Вт, Вентилятор |
| Колір | Сірий із чорним |
- Ціна: 1 440 ₴


