
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 346 1323
Пастка для бліх клопів комах No Pest Insect Catcher розсувна 35 см
1 150 ₴
920 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ловушка для блох клопів та інших комах No Pest Insect Catcher розсувна 35 см
Забудьте про постійну боротьбу з комахами, які створюють дискомфорт у вашому домі. Ловушка для комах No Pest Insect Catcher — ідеальне рішення для ефективного відлову блох, клопів та інших шкідників без зайвих зусиль.
Головні переваги:- Ефективність відлову: Ловушка використовує липкі вкладки та світлодіоди для залучення комах, що забезпечує надійний результат.
- Багатофункціональність: Підходить для відлову різних комах: блох, клопів, мух, комарів та багатьох інших.
- Чотири режими роботи: Можливість вибору між яскравим та м'яким світлом для точного впливу на цільові комахи.
- Простота використання: Легко налаштовується і підключається до джерела живлення через USB-кабель.
- Безшумна робота: Пристрій працює тихо, не відволікаючи вас від повсякденних справ.
- Матеріал: ABS пластик
- Розміри: 35 см
- Живлення: USB (5В)
- Кількість світлодіодів: 15 (7 теплих, 8 фіолетових)
Ловушка для комах, 5 липких вкладок, USB-кабель.
*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від клопів, Від мошок, Від повзаючих комах, Від кліщів |
| Площа дії | 50 кв.м |
| Споживана потужність | 1.5 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Механічний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | USB-порт комп'ютера |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 280 г |
| Висота | 110 мм |
| Діаметр | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Кількість світлодіодів | 15 шт. |
| Комплектація | Прилад, кабель USB, липка вкладка — 5 шт. |
| Харчування | USB DC 5V |
| Розмір пакування | 152 х 152 х 120 см |
| Роз'їзд | MicroUSB |
| Стан | Нове |
- Ціна: 920 ₴







