
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3531 325
Приманкова станція для мишей No Pest розсувна 35 см
200 ₴
160 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приманочна станція для мишей No Pest розсувна 35 см
Забудьте про неприємності з гризунами у вашому домі! Більше не потрібно витрачати час на неефективні методи боротьби з мишами. Приманочна станція No Pest — це ідеальне рішення для швидкої та безпечної дератизації.
Головні переваги:- Простота використання: Відкривати та закривати контейнер можна без ключа, що робить процес встановлення та заміни приманки зручним і швидким.
- Довговічність: Міцний пластик захищає приманку від впливу сонця та вологи, забезпечуючи тривалий термін служби.
- Компактний розмір: Станція легко встановлюється у важкодоступних місцях, що дозволяє ефективно боротися з гризунами.
- Універсальність: Можна використовувати будь-який вид приманки: гранульовану, пастоподібну або брикети, що дає можливість вибору найбільш ефективного варіанту.
- Матеріал: Міцний пластик
- Розмір: 35 см
Приманочна станція No Pest
*Увесь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Гризуни, Миші |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 66 г |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 128 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Контейнер — 1 шт. |
| Стан | Нове |
| Тип засобу | Безпечний контейнер |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 160 ₴





