
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 45710601328
Термос Noveen TB802 сріблястий 35л
587,50 ₴
470 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термобутилка Noveen TB802 срібляста 400 мл
Забудьте про брудні руки, втрату часу на пошуки стаканів і ризик проливання напоїв! Термобутилка Noveen TB802 Silver — ідеальне рішення для комфортного перенесення гарячих і холодних напоїв у будь-яких умовах.
Головні переваги:- Довговічність: Виготовлена з нержавіючої сталі INOX SS304, що забезпечує стійкість до пошкоджень та тривалий термін служби.
- Довге збереження температури: Подвійна стінка дозволяє зберігати температуру рідини до 12 годин, що робить її ідеальною для тривалих подорожей.
- Зручність у використанні: Спеціальний захист від випадкового відкриття та ергономічна форма забезпечують комфортне утримання в руці.
- Матеріал: нержавіюча сталь INOX SS304
- Об'єм: 400 мл
- Розміри: Ø 65 х 225 мм
- Вага: 285 г
Термобутилка Noveen TB802 Silver
*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Кришка з поїлкою |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Об`єм | 400 мл |
| Стан | Новий |
| Тип | Термокухоль |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 285 г |
| Висота | 225 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Ширина горловини | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Матеріал | Неіржавка сталь INOX SS304, пластик BPA free |
| Розмір пакування | 235 х 72 x 72 мм |
- Ціна: 470 ₴




