
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4571 338
Термос їдальний Noveen TB951 з нержавіючої сталі 1 літр колір чорний
1 362,50 ₴
1 090 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термос для їжі Noveen TB951 Den 35
Обідній термос TB951 має сучасний вигляд і ідеально підходить для транспортування гарячих і холодних продуктів харчування. Його можна брати з собою в подорожі, на роботу і навчання. У термосі передбачений обертовий механізм закриття кришок і силіконове кільце, що дозволить переносити рідкий вміст, наприклад, супи і соуси. У одній з двох кришок є спеціальний клапан для легкого відкриття термоса. Подвійні стінки забезпечать збереження температури їжі до 12 годин. Термос виготовлений з нержавіючої сталі INOX і пластика, який не містить бісфенолу А. У комплект входить сумка з ручкою для зручного перенесення. Об'єм термоса 800 мл.*Весь товар перевіряється перед відправкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість відділень для їжі | 1 |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Об`єм | 800 мл |
| Стан | Новий |
| Тип | Термос |
| Тип термоса | Харчовий |
| Колір | Сріблястий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 532 г |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Комплектація | Термос, сумка |
| Матеріал | Пластик BPA free, сталь INOX |
| Розмір пакування | 210 х 112 х 112 мм |
- Ціна: 1 090 ₴







