
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2820
Басейн каркасний, прямокутний Avenli 427x275x100 см. (Brown) 16в1 (2820) Den_20
27 498,75 ₴
21 999 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн каркасний, прямокутний Avenli 427x275x100 см. (Brown) 16в1 (2820)
Відчуйте атмосферу відпочинку у власному саду або на терасі. Ваші діти забудуть про нудьгу, а ви зможете насолодитися освіжаючою водою після напруженого робочого дня.
Головні переваги:- Широкі можливості для відпочинку: Басейн підходить для відпочинку всієї родини.
- Легка установка: Простий монтаж на рівній поверхні без зайвих зусиль.
- Безпека: Підходить для дітей старше 6 років, забезпечуючи комфорт і безпеку під час гри.
- Комплексний набір: Усе необхідне для запуску та обслуговування басейну входить у комплект.
- Матеріал: міцний ПВХ
- Розміри: 427 см х 275 см х 100 см
- Максимальна місткість: кілька осіб
Басейн 427см х 275см х 100см, 3-ступенева сходи, фільтр-насос, фільтр насоса, шланги насоса, металева рама, комплект для ремонту, з'єднувачі рами, дозатор хімії для басейну - поплавковий, термометр для басейну, 10 кубів хімії для басейну (сіль для басейну), керівництво на польській мові, екрани фільтрів, хомути, сливний клапан з можливістю підключення садового шланга, прокладки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Avenli |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 59,9 |
| Вага в пакованні, кг | 63 |
| Тип | Каркасний |
| Висота в пакованні (см) | 132 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 52 |
| Глибина, см | 100 см |
| Довжина, см | 427 см |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Клапан | Є |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | ПВХ |
| Об'єм, л | 8073 л |
| Фільтр | Є |
| Ширина в пакованні (см) | 49 |
| Ширина, см | 275 см |
| Штрих-код | 5902759978379 |
- Ціна: 21 999 ₴




