
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB-SW3-D1-GRN
Водонепроникна гойдалка з подушками на 3 особи LEOBRO Зелена Den_20
4 748,75 ₴
3 799 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонепроникна гойдалка з подушками на 3 особи LEOBRO Зелена
Створіть комфортний відпочинок на свіжому повітрі з водонепроникною гойдалкою LEOBRO. Вона стане ідеальним місцем для релаксації в саду, на терасі або дачі.
Головні переваги:- Стійкість до вологи та погодних умов — завдяки водонепроникному матеріалу, гойдалка захищена від дощу і вологи.
- Зручні подушки в комплекті забезпечують максимальний комфорт і розслаблення.
- Місткість до 3 осіб — простора конструкція дозволяє насолоджуватися відпочинком у компанії.
- Міцна металева рама гарантує надійність і довговічність конструкції.
- Вантажопідйомність: до 200 кг
- Розміри гойдалки: ширина 176 см, висота 168 см, глибина 114 см
- Розміри сидіння: ширина 130 см, висота 50 см, глибина 45 см
- Матеріал: водонепроникна тканина, стійка до вологи та вигоряння
- Регульований навіс
- Міцний металевий каркас
Гойдалка, дві м'які подушки (розмір 44×44 см).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 17 |
| Висота в пакованні (см) | 13 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 134 |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 200 кг |
| Подушки | 2 шт: 44 х 44 см |
| Розміри гойдалки | ширина: 176 см; висота: 168 см; глубина: 114 см |
| Розміри сидіння | ширина: 130 см; висота: 50 см; глибина: 45 см |
| Регулювання козирка | Да |
| Ширина в пакованні (см) | 53 |
- Ціна: 3 799 ₴


