
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5901238258285
Ящик для інструментів Qbrick System ONE 450 2.0 EXPERT (5901238258285) Den_20
3 873,75 ₴
3 099 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик для інструментів Qbrick System ONE 450 2.0 EXPERT (5901238258285)
Забудьте про безлад у вашому інструментальному арсеналі! Ящик для інструментів Qbrick System ONE 450 2.0 EXPERT створений для тих, хто цінує організованість і зручність. Завдяки продуманій конструкції, ви завжди зможете швидко знайти потрібний інструмент.
Головні переваги:- Зручність використання: Кришка з органайзерами і знімними лотками дозволяє ефективно розміщувати інструменти.
- Витривалість: Максимальна вантажопідйомність до 50 кг і здатність витримувати перевантаження до 120 кг.
- Водонепроникність і пилонепроникність: Ваші інструменти залишаться у безпеці в будь-яких умовах.
- Модульна конструкція: Можливість адаптувати комплект під свої потреби завдяки двом транспортним системам.
- Спеціальні застібки: Полиамідні застібки стійкі до растрескування, що забезпечує надійність.
- Матеріал: високоміцний пластик
- Розміри: 450 мм
- Максимальна вага: 50 кг
- Витримує перевантаження: до 120 кг
Ящик для інструментів, знімні лотки, органайзери.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qbrick |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 4 |
| Зовнішні розміри | 585 х 385 х 420 мм |
| Внутрішні розміри | 519 x 305 x 331 мм |
| Висота в пакованні (см) | 42 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 60 |
| Діагональ | 767 мм |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Модульний | Да |
| На колесах | Немає |
| Серія | ONE |
| Ширина в пакованні (см) | 39 |
| Штрих-код | 5901238258285 |
- Ціна: 3 099 ₴






