
-20%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5901238246251
Ящик для інструментів Qbrick System ONE Longer Basic (5901238246251) Den_20
4 248,75 ₴
3 399 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик для інструментів Qbrick System ONE Longer Basic (5901238246251)
Забудьте про безлад у вашому гаражі чи майстерні! Ящик для інструментів Qbrick System ONE Longer Basic дозволить вам організувати простір та зберігати ваші інструменти в ідеальному порядку. Завдяки продуманій конструкції ви зможете легко знайти все необхідне для роботи.
Головні переваги:- Максимальна місткість: Вміщує довгі електроінструменти, такі як бетономішалки та ударні молотки.
- Регульовані відсіки: Ергономічне використання внутрішнього простору завдяки еластичним лямкам.
- Унікальні розміри: Нестандартний формат ящика дозволяє зберігати інструменти, які не поміщаються в звичайні ящики.
- Зручність транспортування: Легко переносити завдяки продуманій конструкції та ручкам.
- Матеріал: Пластик високої якості
- Розміри: Довжина - 80 см, ширина - 40 см, висота - 30 см
Ящик для інструментів, регульовані відсіки, еластичні лямки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qbrick |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 8 |
| Зовнішні розміри | (ДхШхВ) 793 х 385 х 322 мм |
| Внутрішні розміри | (ДхШхВ) 635x245x230 мм |
| Висота в пакованні (см) | 39 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 33 |
| Діагональ | 806 мм |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Модульний | Немає |
| На колесах | Да |
| Обсяг | 50 л. |
| Серія | LONGER, TROLLEY |
| Ширина в пакованні (см) | 80 |
| Штрих-код | 5901238246251 |
- Ціна: 3 399 ₴








