
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HP9900G
Серветниця на стіл з еко-шкіри 25 х 15.5 х 5 см Сірий HP9900G Den_20
911,25 ₴
729 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прямокутна серветниця на стіл розміром 25 х 15.5 х 5 см ідеально підходить для використання як вдома, так і в кафе. Виготовлена з високоякісних матеріалів, вона довговічна та легко чиститься. Простий і стильний дизайн робить цей органайзер універсальним варіантом для будь-якого інтер'єру, забезпечуючи легкий доступ до серветок та підтримання порядку. Характеристики: Розмір: 25 х 15.5 х 5 см Підходить для серветок різного розміру Матеріал корпуса: МДФ Матеріал покриття: Еко-шкіра Переваги: Ідеально підходить для використання вдома, в офісі, кафе чи ресторані Легко чиститься та підтримується у порядку Стильний дизайн, який доповнить будь-який інтер'єр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TS Kitchen |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тип | Підставка для серветок |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 25 см мм |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Кількість у наборі | 1 |
| Стан | Нове |
| Ширина | 15.5 см мм |
- Ціна: 729 ₴




