
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SK-13039
Вертикальний пилосос миючий 175 Вт Sokany акумуляторний для сухого та вологого прибирання SK-13039 Den_20
18 661,25 ₴
14 929 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вертикальний миючий пилосос Sokany – це потужний пилосос, що поєднує в собі універсальність та продуктивність. Ручний пилосос швабра Sokany забезпечить швидке та якісне вологе прибирання в будь-якому приміщенні. Основні характеристики вертикального пилососа тип прибирання – волога; висота 1,10 м; потужність 175 Вт; напруга 220 В; щітковий двигун HEPA-фільтр. Режим "швидке всмоктування" допоможе позбавитися великих мокрих плям на підлозі. Циклічно натискаючи кнопку перемикання високих та низьких передач, можна регулювати всмоктування та швидкість роликової щітки. Комплектація пилососа швабри Sokany Резервуар для чистої води Резервуар для брудної води Щітка для підлоги Ролик Основа Ручка Акумуляторна батарея Роликовий кронштейн Адаптер Ручний пилосос швабра Sokany забезпечить швидке та якісне вологе прибирання в будь-якому приміщенні. Купити миючий пилосос можна з доставкою по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Час роботи від акумулятора | 25 хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 175 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Волога |
| Колір корпусу | Сірий |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 см |
| Гарантія | 6 міс |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Ширина | 27 см мм |
- Ціна: 14 929 ₴









