
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HP-1217
Менажниця порцелянова на підставці, що обертається, 5 секцій біла HP-1217 Den_20
2 361,25 ₴
1 889 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця монажниця поєднує в собі натуральні матеріали та елегантний дизайн: порцелянова чаша з кришкою та бамбукова підставка. Підставка виготовлена з високоякісного бамбука для міцності та довговічності. Основні характеристики набору для соусів та закусок Розмір набору 30 x 30 x 10 см Об'єм однієї секції 200 мл Матеріали - порцеляна та бамбук Цей набір – стильний елемент сервірування вашого столу. Ви зможете подавати різноманітні закуски, фрукти, соуси та десерти у вишуканих композиціях та дивувати своїх гостей оригінальним посудом. Доставка здійснюється по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 889 ₴







