
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HP-4-444GR
Сотейник з антипригарним покриттям об'ємом 1,6 л та товстим дном Ø 16 см MGC HP-4-444GR Den_20
2 748,75 ₴
2 199 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сотейник об'ємом 1,6 л - чудовий вибір для приготування каш, невеликих порцій супу, тушкованих страв і соусів, а також для пасерування і томління, обсмажування продуктів. Сотейник виготовлений з литого алюмінію, має керамічне антипригарне покриття, завдяки чому швидко і рівномірно нагрівається, і дає змогу готувати з використанням мінімальної кількості олії. Основні характеристики Об'єм 1,6 л Висота 9,9 см. Діаметр 16 см. Товщина дна 5 мм. Переваги сотейника Підходить для газових, керамічних, електричних та індукційних варильних панелей; Не вступає в реакцію з їжею; Має товсте дно, яке відмінно пропускає тепло, забезпечуючи рівномірне приготування і чудовий смак. Запобіжні заходи під час використання Перед першим використанням вимийте сотейник у теплій воді з м'яким мийним засобом і губкою та витріть насухо. Після повного висихання протріть антипригарне покриття невеликою кількістю рослинної олії. Використовуйте силіконові або дерев'яні столові прилади, щоб захистити поверхню від подряпин. Категорично не рекомендується використовувати металеві ложки або лопатки. Не залишайте порожній сотейник на вогні. Щоб уникнути пошкоджень дайте сотейнику повністю охолонути перед миттям. Не використовуйте жорсткі ганчірки, щітки, абразивні пасти, порошки для чищення та агресивні речовини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MGC |
| Антипригарне покриття | Є |
| Верхній діаметр посуду | 16 (см) |
| Висота стінок | 9.9 см |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Тип посуду | Сотейник |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.32 кг |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Багатошарове дно | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінки | 5 мм |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Кількість у наборі | 1 |
| Кришка | жароміцне скло |
- Ціна: 2 199 ₴





