
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HP-19-1-16CM
Друшляк-сито з ручкою 16 см дрібнокомірчаста сітка з нержавіючої сталі HP-19-1-16CM Den_20
211,25 ₴
169 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сито з нержавіючої сталі – це універсальне та практичне доповнення кухонного начиння. Друшляк-сито може використовуватися для різноманітних процесів, серед яких просіювання борошна та інших дрібнодисперсних продуктів, протирання фруктових та овочевих пюре, соусів, промивання овочів та фруктів. Основні характеристики ситечка розмір сита 36×16×6 см; матеріал – нержавіюча сталь. Ситечко виготовлено з нержавіючої сталі, легко миється під проточною водою і не займає багато місця на кухні. Для зручності використання передбачена довга ручка та широкий обідок із петелькою для підвішування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zhongjing |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ніжки/підставка | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Одна |
| Тип | Сито |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Стан | Нове |
- Ціна: 169 ₴




