
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HP-41-10
Кошик для білизни на підставці 36×28×58 (см) м'який HP-41-10 Den_20
373,75 ₴
299 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик для білизни з металевим каркасом - практичне та стильне рішення для зберігання. Легка тканинна основа у поєднанні з міцним каркасом робить конструкцію стійкою та зручною в експлуатації. Її універсальний дизайн дозволить гармонійно розмістити кошик у ванній, спальні або вбиральні. Основні характеристики кошика для білизни: Розмір: 36×28×58 см; Матеріал: Текстиль + метал; Об'єм: 60 л. Особливості білизняного кошика для брудної білизни: Містка та легка. Міцна складна конструкція. Зручні ручки для перенесення. Легко чиститься та швидко сохне. Такий кошик для білизни стане незамінним помічником у побуті, поєднуючи функціональність, практичність та стиль. Вона дозволить підтримувати порядок, не займаючи зайвого місця, і гармонійно виглядатиме в будь-якій кімнаті вашого будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Вага | 400 г |
| Висота | 58 см |
| Довжина | 36 см |
| Кришка | Немає |
| Об`єм | 60 л |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 28 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Стан | Нове |
- Ціна: 299 ₴




