
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HP-51-5
Степлер офісний металевий міцний 25 аркушів хром HP-51-5 Den_20
511,25 ₴
409 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основна інформація про степлер: Тип: канцелярський степлер. Корпус: металевий, з пластиковою вставкою на ручці. Колір: хром. Номер скоби: 24/6. Потужність: до 25 аркушів. Особливості степлера: Скріплює папери як відкритим, так і закритим способом; Глибина прошивання становить 65 мм; Зручна пластикова вставка на ручці для комфортного використання; Підошва з гумовими вставками для стійкості; Хромований корпус забезпечує стильний вигляд і довговічність. Матеріали та розміри степлера: Матеріал: метал і пластик; Розмір товару: 13х3.2х5.5 см; Вага: 0.3 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Матеріал | Метал |
| Розміри | |
| Вага | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5.5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 13 см мм |
| Довжина скоби | 6 см |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Максимальна кількість аркушів | 25 см |
| Стан | Нове |
| Ширина | 32 см мм |
| Ширина скоби | 24 см |
- Ціна: 409 ₴
