-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CR-5-6
Новорічна фігурка з підсвіткою Дівчинка з пінгвіном із фарфору 9×10×19 (см) новорічний декор для дому, квартири на подарунок
736,25 ₴
589 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця ніжна фігурка миттєво створює атмосферу затишку та тепла у вашому домі. Дівчинка з пінгвіном має особливо милий вигляд, а легке «сніжне» напилення додає виробу святкової магії. Особливий шарм фігурки надає ніжне світне світіння, яке м'яко освітлює кімнату, роблячи її ще затишнішою та святковішою. Основні характеристики новорічної фігурки для дому на подарунок: Матеріал: порцеляна; Розмір: 9×10×19 см. Фігурка стане чудовим елементом новорічного оформлення дому, офісу, вітрини магазину або дитячої кімнати, додаючи інтер'єру затишку та святковий настрій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Матеріал | Порцеляна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 400 |
| Висота | 19 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 9 мм |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Стан | Нове |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 589 ₴