
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SK-BBQ-836
Мультипекар 6 в 1 Sokany SK-BBQ-836 700 Вт антипригарне покриття Червоний Den_20
3 511,25 ₴
2 809 ₴
Показати оптові ціни+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей компактний та багатофункціональний мультипекар замінить відразу кілька кухонних пристроїв, дозволяючи готувати різноманітні десерти та закуски. Завдяки шести змінним антипригарним пластинам мультипекар підійде для вафель, кексів, пончиків, чуррос, мадленів та гарячих бутербродів. Характеристики мультипекаря Розмір: 29×11×8.5 см; Потужність: 700 Вт; Кількість панелей: 6 штук; Розмір пластин: 160 х 100 см; Матеріал: метал+пластик; Покриття панелей: антипригарне; Довжина мережевого шнура: 65 см. У комплект мультипекаря входять: для віденських вафель; для мадленів; для кексів; для Чіррос; для міні-пончиків; для донатів. Мультипекар SOKANY SK-BBQ-836 - ідеальне рішення для тих, хто любить різноманітність та домашню випічку. Він простий у використанні, безпечний та економить місце на кухні, дозволяючи щодня радувати сім'ю свіжими десертами та ситними закусками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Червоний |
| Размеры | |
| Довжина | 29 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.65 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття форми | Да |
| Вага | 3.4 |
| Висота | 8.5 |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Індикатор нагрівання | Да |
| Джерело живлення | Електричність |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Ручки, що не нагріваються | Да |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Антипригарне покриття, Світловий індикатор |
| Споживана потужність | 700 |
| Система блокування ручок | Да |
| Змінні форми | Да |
| Змінні форми для приготування вафель | Да |
| Термоізольований корпус | Да |
| Тип прибора | Мультипекар |
| Форма робочої поверхні | Прямокутна |
| Зберігання у вертикальному положенні | Да |
- Ціна: 2 809 ₴









