
-20%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 120-YH-HG017
Менажниця порцелянова на 2 секції для закусок 20*14 см Біла 120-YH-HG017 Den_20
311,25 ₴
249 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
+380 (63) 952-97-26
Владиславповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця вишукана менажниця створена для ефектного подавання закусок, фруктів, горішків або солодощів. Завдяки поділу на секції, ви зможете красиво розмістити різні частування в одному посуді. Менажниця стане прикрасою будь-якого столу та чудовим подарунком для поціновувачів стильного сервірування. Основні характеристики менажниці на 2 секції: Розмір: 20×14×3.5 см; Кількість секцій: 2шт; Об'єм секції: 120 мл; Матеріал: порцеляна. Переваги порцелянової менажниці: Елегантний дизайн із позолотою; Удобное разделение на секции; Підходить для святкового та повсякденного сервірування; Чудовий подарунок і стильний елемент інтер'єру. Менажниця з фарфору має елегантний вигляд і підійде як для повсякденного столу, так і для святкових випадків. Міцна, стійка до високих температур і легко миється — вона стане незамінним елементом вашого посуду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yiwu |
| Кількість секцій | 2 |
| Кількість ярусів | 1 |
| Матеріал | Порцеляна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка/Оплата | Накладний платіж/Оплата на карту |
| Стан | Нове |
- Ціна: 249 ₴
